Чому українських громадян, які проживають за кордоном, ми спонукаємо позбутися цього громадянства через наявність автівки, і в чому був сенс заяви Луценка про відставку, розповів гість Politeka Online Володимир Парасюк.

Про законопроекти щодо «євроблях»

Перший законопроект, який нібито мав знизити акцизи, пробив дно. Другий законопроект навіть дна не може пробити, бо невідомо, де це дно розташоване. Це повний маразм. Я не розумію, як ми з такими законами будемо дивитись у бік Європи.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Акцизи – це не вирішення проблеми. Депутати живуть в іншій реальності, вони думають, що кожен другий українець може витягнути з кишені 2 тисячі євро та розмитнити ці автомобілі. У людей фізично цих грошей немає, деякі навіть кредити беруть, щоб платити за комунальні послуги.

Мільйони українців живуть за кордоном – вони тепер не мають права в’їжджати в Україну на власних автівках.

Ми порушили саме право власності, хоча самі підписалися під європейськими конвенціями, що його визнаємо. Україна своїми недолугими правилами, які запроваджує дебільна коаліція, ставить нас на одному рівні з дикунами.

Ще один маразм – величезні штрафи. Це призведе до колапсу. Є два варіанти: або непокора суспільства, або всі заб’ють на закони й ніхто не буде їх виконувати. Ми перетворюємося на країну, яка житиме власними анархічними правилами. 

Після ухвалення цих законопроектів усі депутати дуже тішилися. Я за цей маразм не голосував. 

Цей парламент припустився помилки. Зараз є надія на вето.

Про Луценка.

Увесь цей театр, який розіграв Юрій Луценко, прописали на Банковій політтехнологи. Він покликаний відвернути увагу від дуже трагічної події – смерті Катерини Гандзюк.

Вони розуміли, що побиття активістів уже стало системним, треба з цього якось політично виходити. Але людям потрібен результат, а на акторську гру вже ніхто не ведеться. Заяви Луценка про відставку та Петра Порошенка з цього самого приводу не отримали потрібного резонансу.

Про те, чому Аваков не подав у відставку

Яценюк та Аваков – це два різних табори. Луценко важливий для Порошенка, він уміє говорити, витримувати удари. Він використовує це в політичних питаннях, щоб отримувати певні дивіденди та маніпулювати ситуацією.

 Вони грають на тому, що в Україні люди люблять жертв, знедолених, нещасних. Вони на цьому вибудовують потрібну картину.  За цим немає істини, лише брехня та маніпуляції.