Нова "Опозиційна платформа – За життя" буде трансформуватися в політичну партію, заявив співголова "Опоблоку" Юрій Бойко.

"Я впевнений що ми на правильному шляху. До нашої політичної платформи приєднуються ще кілька громадських організацій, політичних партій. Зараз ми проводимо переговори і вже найближчим часом всі дізнаються про ці організації. 

Наша об'єднана платформа буде трансформуватися в політичну партію", – повідомив Бойко у вівторок в ефірі програми "Пульс".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як повідомлялося, 9 листопада Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали угоду про створення "Опозиційної платформи – За життя". За словами Рабіновича, платформа створена для всіх опозиційних сил, які повинні об'єднатися.

Додамо, що журналіст Олександр Зубченко прокоментував підписання угоди про створення «Опозиційною платформи – За життя».

З його словами, створення платформи посилює позиції Віктора Медведчука в українській політиці.

Крім того, найближчим часом політики і політичні сили почнуть приєднуватися до лідерів ''Опозиційної платформи – За життя''. Про це написав на своїй сторінці в Facebook директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Сили, які представляють електорат сходу і півдня України, все-таки знайшли спільну мову, а це може істотно змінити не тільки опозиційну, але й всю політичну конфігурацію в країні. Враховуючи електоральний запит на подібне об'єднання, можна прогнозувати певну синергію рейтингів партій, які об'єдналися на загальній платформі "Опозиційна платформа – За життя", – вважає Карасьов.

На думку експерта, не рахуватися з об'єднанням двох найбільш рейтингових кандидатів в президенти з "біло-блакитного" табору не може ніхто – ні влада, ні прозахідна опозиція, ні тим більше інші представники сходу та півдня.

''Варто очікувати, що в найближчі тижні всі "дрібні рибки потягнуться до великого кита". Тобто дрібні партії, організації, регіональні політики почнуть приєднуватися до нової платформи, так як розуміють, що це той "локомотив", який значно збільшує їх шанси потрапити в майбутній парламент. Питання виживання, все просто", – зауважив політолог.