Декілька людей із наближених диктатора Росії Володимира Путіна намагаються його умовити скасувати або перенести масований ракетний удар по енергетичній інфраструктурі України, який був запланований на найближчі дні до 14 листопада включно.
Причина умовлянь – «мирна пропозиція», яка надійшла Путіну. В оточенні диктатора рф вважають, що ракетний удар по Україні найближчими днями або обнулює отриману пропозицію, або посилить умови, – пише телеграм канал “General СВР (службы внешней разведки)”, який відомий своїми інсайдами з Кремля.
Так, Вчора вперше з початку військових дій в Україні диктатор Росії Володимир Путін отримав пропозицію миру. Путін уже виступав ініціатором кулуарних переговорів через довірених осіб-посередників у різних форматах, зі спробою вийти на домовленості про заморожування бойових дій в Україні або знайти можливість укладання мирної угоди, зважаючи на інтереси російського керівництва.
«Пропозиція миру», що надійшла вчора, походить від країни-посередника, але канал який використовували для передачі і особи, які беруть участь у процесі, не викликають сумнівів у серйозних намірах сторони. Більше того, Путіну були передані настійні рекомендації не відмахуватися від пропозиції, а «зачепитися» за шанс, який йому може бути представлений та обміркувати свої побажання «в деталях», не змінюючи концепцію основних пунктів пропозиції.
Не вдаючись в подробиці, «пропозиція миру» має такі контури: Росія виводить війська з окупованих територій та дає можливість ЗСУ вийти до державного кордону. Крим виноситься за дужки на сім років. Росія отримує гарантії не вступу України до НАТО протягом семи років. Крим демілітаризована зона повністю. (Лише стрілецька зброя) Чорноморський флот ВМФ Росії залишає Крим. Сухопутний кордон Росії та Республіки Білорусь з Україною демілітаризована зона 100 км. (від російських важких озброєнь). Гарантії взаємного не нападу готові зафіксувати та контролювати шість країн.
Придністров’я переходить під контроль Молдови.
Сьогодні та найближчі кілька днів Путін обговорюватиме пропозицію.
Ми з надією ставимося до можливості завершення конфлікту в Україні шляхом укладання миру між сторонами.
А що ви думаєте з цього приводу? Чи оптимальні вимоги до РФ? Пишіть свої думки з цього приводу у коментарях.
Режим Володимира Путіна, який донедавна вважався “монолітним”, стикається з серйозними проблемам.
У Кремлі загострюється боротьба за вплив на ключові процеси в країні-агресорці Росії. В першу чергу, тривають розбірки щодо провалів російських військ, які зазнали неодноразових болючих поразок в боях з армією України. Ситуація супроводжується звинуваченнями на адресу міністерства оборони РФ і бойових генералів.
ЗСУ зараз прагнуть не зачистити яку-небудь територію, а знищити якомога більше російських військ. Завдання виконується у Херсоні і по всій лінії фронту.
Відбувається зіткнення двох цінностей. Для Росії території завжди були головною цінністю. Москві було наплювати на людей, людина для неї була абсолютно не важливою. Головне – захопити якомога більше територій, що підтверджують дії військ РФ на Донецькому напрямку, – розповів в інтерв’ю Главреду російський опозиційний політик, журналіст Ігор Яковенко.
Україна стала європейською країною. Для Заходу і сучасної цивілізації людина на першому місці. Люди – ключова цінність. Київ на війні намагається знищити головну цінність противника, щоб Путіну нічим було воювати.
У цій ситуації Путіну не вдасться перемогти Україну.
Російські регіони обов’язково почнуть самостійну гру після того, як федеральний центр повалиться. Путін одним із своїх останніх указів наказав губернаторам створювати загони територіальної оборони. Фактично йдеться про те, що Путін змусив їх формувати власні армії. Вони стають баронами зі своїми гвардіями.
Звичайно, глави суб’єктів федерації дуже захочуть відокремитися.
Все посиплеться. В першу чергу, національні республіки, серед яких Татарстан та Якутія. Мова йде також і про Північний Кавказ. За ними підуть сибірські, далекосхідні і уральські регіони, Поволжя. Для цього потрібно, щоб федеральний центр просів. Протистояння між армією і Путіним має досягти критичної точки.