Спікер Верховної Дмитро Разумков вніс зміни в розпорядження №151, виключивши пункт про скасування службових відряджень народних депутатів по Україні на період карантину. Відповідне розпорядження опубліковане сьогодні на сайті Верховної Ради.

“У зв’язку з прийняттям Верховною Радою рішення про роботу з 18 травня 2020 року відповідно до календарного плану проведення третьої сесії ВР дев’ятого скликання …, пункт 6 розпорядження голови ВР про додаткові заходи щодо попередження виникнення гострої респіраторної хвороби від 12 березня 2020 року №151 виключити “, – наголошується в документі.

Пункт 6 розпорядження спікера парламенту передбачав скасування на період карантину службових відряджень по території країни посадових осіб Ради, апарату ВР, нардепів та їх помічників-консультантів.

12 березня Верховна Рада обмежила доступ до своїх помешкань, скасувала відрядження нардепів по Україні, а журналістів перестала пускати в кулуари.

13 квітня стало відомо, що Верховна Рада не буде переходити на дистанційне голосування – майже всі фракції виступили з пропозицією продовжити роботу Ради в стандартному режимі із зменшеною кількістю пленарних засідань.