Російські військові пропагандисти продовжують повідомляти про тривожну ситуацію для ЗС РФ на лівому березі Херсонської області, де ЗСУ продовжують десантну операцію одразу в кількох районах берегової лінії.

Одним із найгостріших напрямків для росіян останніми днями став район населеного пункту Кринки, де окупанти фіксують активне переміщення українських військових.

На одному з відео група із 13 бійців перетинає населений пункт, центр якого вже кілька днів перебуває під контролем ЗСУ.

Українська армія діє під прикриттям артилерії, що накриває окупантів із правого берега.

Російський воєнкор у Telegram-каналі повідомляє, що ЗСУ відновили активні дії з форсування Дніпра.

За даними росіян, українські військові діють не лише в районі Кринок, а й розширюють плацдарм у напрямку козацьких таборів.

Додамо, президент Росії Володимир Путін заявив, що Україна почала наступ у Херсонській області. Про активність ЗСУ на лівобережжі Херсонщини повідомляють також численні російські воєнкори.

У середу на пресконференції за підсумками візиту до Китаю російський президент заявив, що Україна атакує російські позиції у Херсонській області.

«Вони почали давно анонсований і очікуваний, черговий контрнаступ – тепер на херсонському напрямку. Результату немає поки що, а втрати є. Результату немає так само, як було на Запорізькому та іншому напрямках», — заявив Путін.

Правий берег Херсонської області, який росіяни окуповали на початку повномасштабного вторгнення, Україна звільнила під час торішнього осіннього контрнаступу. Лівий берег регіону залишається під окупацією.

Час від часу ЗСУ робили туди невеликі вилазки та утримували певні ділянки берега, проте це не мало вигляду великої операції.

В останні дні російські воєнкори в телеграмі також пишуть про більшу активність Збройних сил України на цій ділянці.

Одні пишуть, що українці готують прорив, інші твердять, що ЗСУ вже перекинули додаткові сили на лівий берег, взяли село Пойма та Піщанівка і ось-ось візьмуть Олешки, які цього року сильно постраждали від підриву Каховської дамби і затоплення.