Українські спецслужби викрили угруповання, що займається фінансуванням тероризму на території Донецької та Луганської областей. А підтримують його діяльність нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук і його бізнес-партнер Тарас Козак.

Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов. За його словами, українські розвідники тривалий час здобували інформацію про вищевказане угруповання та причетних до нього осіб.

Докладніше про заяву Данілова

Секретар РНБО, зокрема зауважив, що за 14 кілометрів від українського кордону на території Росії розташовується один із нафтопереробних заводів. Володіють ним спільно з дружинами Медведчук і Козак.

Постачання паливно-мастильних матеріалів із цього заводу відбувається на територію терористам, які вбивають наших хлопців,– наголосив Данілов.

Він додав, що сьогодні українська влада має більш ніж достатньо доказів того, що це терористичне угруповання свідомо допомагає бойовикам на Донбасі.

“І на підставі вищевказаної інформації відбулося засідання РНБО. Там пролунала доповідь керівника СБУ Івана Баканова. Також було надано відповідні документи. Голосування було одностайним. Лише одна людина віддала свій голос із невеликим зауваженням”, – зазначив посадовець.

Щодо зауваження, продовжив Данілов, ситуація була пов’язаною з тим, що треба вносити до рішення про санкції додаткові аргументи.

Зауважимо! За даними видання ZN.UA, мовиться про Новошахтинський нафтопереробний завод. Розташовується вінт у Ростовській області Росії. 75% акцій підприємства належать дружині Віктора Медведчука – Оксані Марченко. Ще 25% володіє громадянська дружина Козака – Наталія Лавренюк. Остання має паспорт Росії.

Загалом обмежувальні заходи проти Медведчука запровадили за статтею про фінансування тероризму.

Крім цього, Олексій Данілов пригрозив новими санкціями недоброчесним політикам з мільярдними статками. Секретар РНБО підкреслив, що влада поверне українському народу все, що у нього поцупили з 1991 року.

Він наголосив, що на наступному засіданні РНБО буде “ще цікавіше”. Данілов зазначив, що тоді у санкційному списку можуть опинитися і депутати.

Секретар РНБО зауважив, що відповідає за свої слова та анонсував наступні санкції.

Всі ці депутати зі статками у 300 чи 400 мільйонів. Люди добрі, де ви це взяли? Ви жодного разу не працювали у бізнесі, але у вас мільярдні статки. Зупиняється це все,– підкреслив Данілов.

Він також додав, що власність українського народу має належати не Віктору Медведчуку чи іноземним компаніям, а громадянам України. На думку Данілова, у сучасному світі неможливо нічого приховати ні за офшорами, ні за банківськими рахунками.

“Якщо хтось вважає, що відкрив десь офшори, і через них може красти. Ну, у сучасному світі – це омана”, – переконаний секретар РНБО.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.