Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та очільник Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі – два професійні військові, які поважають одне одного

Про це заявив генерал і екскомандувач Сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес.

Він прокоментував останню розмову двох командувачів.

“Звичайно, мені невідомо, що саме вони обговорювали, але можу припустити, що генерал Залужний надав генералу Міллі оцінку того, як просувається контрнаступ, і якою є оперативна ситуація. Залужний, ймовірно, наголосив на тому, що потрібно Україні в найближчі місяці, а генерал Міллі дав зрозуміти, що він і надалі робитиме все можливе для того, щоб США та інші країни, які підтримують Україну, продовжували надавати свою допомогу. Отже, це була розмова двох професійних військових, які з великою повагою ставляться один до одного, і які обговорювали поточні виклики”, – сказав Ходжес в етері Еспресо.

Зовсім нещодавно, в кінці травня, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі

“Розповів про ситуацію на фронті, подальші плани ЗСУ щодо визволення української території, і про можливі дії противника. Приділили увагу питанню постачання озброєння, військової техніки і боєприпасів. Серед пріоритетних потреб – далекобійні снаряди”, – розповів Залужний.

Головнокомандувач також заявив про роботу над посиленням ППО.

“Поінформував про масовані ворожі атаки крилатими і балістичними ракетами, ударними безпілотниками та керованими авіабомбами. Важливо працювати над посиленням протиповітряної оборони України за рахунок додаткових систем та винищувачів F-16. Домовилися підтримувати діалог і надалі. Дякую генералу Міллі за послідовну і непохитну підтримку України. Разом – до Перемоги!”, – йдеться у повідомленні.