Збройні Сили України знищили сьогодні ще один російський ударний гелікоптер Ка-52. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

“22 жовтня, близько 16:00, зенітним ракетним підрозділом повітряного командування “Центр” на південному напрямку знищено ще один за сьогодні російський ударний вертоліт Ка-52″, – йдеться у повідомленні.
Додамо також, Україна незабаром може отримати довгоочікувані ракети ATACMS. Можливо, про це говорили Шойгу з Остіном, США вимагали від Росії зупинити варварські бомбардування критичної інфраструктури, інакше Україна отримає ці ракети.
Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський. Раніше повідомлялось про те, чи дадуть нарешті Україні далекобійні ракети.
Піонтковський розповів, що віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина повідомила, що вона оптимістично налаштована. Питання просувається. Американці також почали інакше відповідати на ці запитання тут у Вашингтоні вже декілька днів.

Американці почали говорити, що вони нічого не виключають. Я впевнений, що це питання обговорювалось і в розмові Остіна з Шойгу. Усе йде тими ж каналами, якими американці попереджали про руйнівні й катастрофічні наслідки для Росії, якщо вона застосує ядерну зброю,– зазначив російський публіцист.