Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв виступив з черговою цинічною та божевільною заявою. 

Агресор Росія, прикриваючись уявною «загрозою розширення НАТО», може анексувати території Грузії — Південну Осетію і Абхазію, які вона окупувала в нещодавньому минулому. 

У своїй статті в Аргументи та факти він написав про те, що окупант Росія здатна анексувати захоплені Грузинські Південну Осетію і Абхазію.

«Ідея приєднання до Росії все ще популярна в Абхазії і Південній Осетії…це буде реалізовано, якщо для цього будуть вагомі причини», — в типовому стилі російської пропаганди сказав Медведєв.

Крім того, чиновник-алкоголик звинуватив західний світ у нібито створенні напруженості навколо Грузії у зв’язку з, мовляв, підняттям питання про її можливий вступ до НАТО.

«(Росія, — ред.) не чекатиме, коли побоювання стануть ближчими до реальності», маючи на увазі можливу анексію грузинських територій», — пригрозив Медведєв.

Також Дмитро Медведєв вигадав, що визнання Росією за часів його президентства так званої «незалежності» Абхазії і Південної Осетії, мовляв «відповідало свободі народів цих країн, Статуту ООН і закріпило історичну справедливість».

Росія в серпні 2008 року напала на Грузію і ввела свій окупаційний військовий контингент до Південної Осетії. Регіон був відколотий від Грузії в результаті 5-денної війни, Москва проголосила там, мовляв, «республіку» на кшталт «ЛДНР»