Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) у вівторок, 22 жовтня. Порівняно з показниками у понеділок, 21 жовтня, гривня трохи зміцніла в своїх позиціях, її показник – 24,97 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют НБУ на 22 жовтня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

– 100 доларів США – 2497,5156 гривні;

– 100 євро – 2790,4742 гривень;

Таким чином, долар подешевшав на 6 копійок. При цьому євро підвищився в ціні ще на одну копійку.

Нагадаємо, що восени в Україні продовжать заміну паперових грошей на монети. При цьому 5 гривень замінять вже в цьому році, в 2020 році прийде черга 10 гривень.Як повідомлялося раніше, Міжнародний валютний фонд заявив, що в кінці 2019 року можна очікувати зміцнення гривні по відношенню до долара порівняно з показниками за минулий рік.

Додамо, що до кінця року долар може плавно повернутися до позначки 27 гривень. Ціни на товари або продукти не повинні після цього різко змінитися, тому що вже зараз закладається вартість долара по 28 гривень.

Зниження цін на валюту в Україні може позначитися на ринку нерухомості. Люди вже почали частіше купувати нерухомість, ніж було до цього.Ціни в гривні не виросли і не знизилися. Якщо навесні 1-кімнатна квартира коштувала тисячі 626 гривень, то і восени вона стоїть 626 тисяч гривень, але от у доларовому еквіваленті ця різниця помітна.

Українці також більш активно почали купувати автомобілі. Ця активізація пов’язана зі зміцненням курсу гривні, оскільки населення, як правило, збирає гроші на довгострокові покупки в доларах. І коли курс валюти падає й авто дешевшають, покупці намагаються швидко міняти долари, купуючи автомобілі за гривню.