Майже всі медичні установи на захоплених Росією частинах Донеччини та Луганщини забиті пораненими та травмованими російськими військовими. При цьому прийом місцевих бойовиків у лікарнях майже зупинили, а цивільні взагалі фактично не можуть розраховувати на будь-яку допомогу.

За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, через важкі бої та величезну кількість втрат “трисотих” російських військових вже давно везуть навіть не до прифронтових лікарень, а до лікарень за десятки кілометрів від лінії зіткнення. Медичні установи на окупованій частині Донбасу працюють у режимі польових шпиталів та захлинаються від потоку поранених.

Через величезні безповоротні втрати в армії Росії командири армій уже давно віддали наказ про надання першочергової допомоги саме окупантам. Бойовики з “армій” недореспублік та мобілізовані на Донбасі на адекватне лікування сподіватися взагалі не можуть.

Біля лікарень чути, як б’ються в агонії росіяни. Через тотальну медичну кризу в самій Росії окупанти виявилися не здатними забезпечити лікарні Донбасу необхідною кількістю медикаментів.

Крім того, у медичних закладах захоплених міст Донбасу та Луганської області не вистачає кваліфікованого персоналу. Хірургам під дулами автоматів іноді доводиться працювати без перерви по 30 годин, аби врятувати якогось чергового полковника.