Путін вже давно марить тим, щоб посадити як і главкома Сирського, так і голову розвідки Буданова, проте, тепер черга дійшла і до очільника СБУ генерала Малюка. Так, стало відомо, що Москва хоче посадити його під арешт, однак, вже з’явилася наша офіційна відповідь на подібні заяви.

Зокрема, у СБУ спростували інформацію про «оскарження» заочного арешту Малюка у Росії.

Там заявили, що Служба безпеки України та її очільник Василь Малюк не зверталися до жодних адвокатів для оскарження рішень російських судів.

«Служба безпеки України закликає ЗМІ сприймати будь-які заяви російської влади та судів РФ з приводу заочного арешту голови СБУ Василя Малюка та нібито оскарження від його імені «вироку» в одному з московських судів виключно як прояв ворожих ІПСО», – йдеться у коментарі відомства.

Служба безпеки уточнила, що діє виключно в рамках норм національного і міжнародного законодавства.

Як відомо, днями раніше, російські медіа поширили інформацію, що захист голови Служби безпеки України Василя Малюка нібито оскаржив у Басманному суді російської столиці Москви рішення про його заочний арешт. В повідомленнях йшлося, що до російського суду надійшла апеляційна скарга.

Проте, сам Малюк, коментуючи це рішення про так званий арешт, зазначив, що воно не заслуговує на жодну увагу.

«Мене, як і всіх українців, цікавить лише один суд – на їх господарем Путіном. Робимо все, від нас залежне, аби побачити його на лаві суду Гааги якомога скоріше»», — заявив він.