Журналіст Олександр Дубінський пропонує 1 тис. євро першому, кому вдасться сфотографувати колишнього виконувача обов’язки глави Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який наразі перебуває за межами України.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Друзі! Оголошую конкурс на пошук екс-глави ДФС Мирослава Продана, який втік з України", – написав Дубінський.

За даними прес-секретаря екс-очільника ДФС Наталії Непряхіної, він знаходиться на лікуванні в Німеччині, повідомив журналіст.

"За нашими даними, втік через Молдавію до Польщі. І там і там багато наших. Тому тому, хто першим сфотографує Продана в новому середовищі проживання – приз від проекту DubinskyPro в 1000 євро", – вказав журналіст.

Дубінський закликав надсилати фото в особисті повідомлення, додавши, що прес-служба в конкурсі участі не приймає.

Нагадаємо, Колишній виконуючий обов'язки голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан не з'явився на допит в САП.

Про це повідомив Назар Холодницький.

"Не було його. Не з'явився він у САП", – сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як повідомлялось раніше, 5 вересня в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова повідомила журналістам, що Мирослав Продан прийняв рішення про звільнення за власним бажанням, і уряд це рішення підтримав. До проведення конкурсу виконує обов'язки Олександр Власов, який 3,5 року очолював підрозділ «Фантом», що займався обов'язками ДФС у зоні АТО. Трохи згодом Продан заявив про намір брати участь у конкурсі на посаду очільника служби.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Генеральний прокурор Юрій Луценко 29 серпня заявив, що передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури частину матеріалів кримінального провадження, що стосуються виконувача обов’язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана.

13 листопада, на своїй сторінці у Facebook Продан пояснив, що на початку листопада запланував поїздку за кордон для медичного обстеження. А вже 7 листопада, перебуваючи у клініці, дізнався від адвокатів, що Спеціальна антикорупційна прокуратура надіслала повістку з вимогою з'явитись до слідчого. На його думку, виклик навмисно надіслали саме в той період, коли він перебуває на лікуванні за межами України, для того, щоб його дискредитувати.