Тимчасово окупований Лисичанськ учора, 31 грудня, перебував під ударом. «Приліт», ймовірно, зафіксували по будівлі з російськими солдатами.

Про це повідомляє видання «Новини Донбасу».

За наданою інформацією виданням, факт удару по Лисичанську сьогодні вночі підтвердила окупаційна адміністрація міста.

«О 00:40 вулиці міста освітили розриви снарядів… Але навіть дива у новому році на нашому боці — внаслідок обстрілу жоден мирний житель не постраждав», — сказано у повідомленні «адміністрації».

Але російські Telegram-канали пишуть про те, що українські військові нібито вдарили по розташуванню козацького добровольчого загону «Кубань». Зазначимо, що солдати базувалися у 94-му училищі у Лисичанську.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому у тимчасово окупованому Мелітополі внаслідок вибуху поранення отримав «поліцейський», який приїхав із Краснодара.

Про це повідомляє мелітопольський міський голова Іван Федоров.

«У тимчасово окупованому Мелітополі окупантам знову тривожно. Сили спротиву продовжують шукати зрадників», — зазначає він.

За словами мера, днями «щось трапилося» із залізницею в Мелітополі, яку росіяни використовують як артерію для перекидання важкого озброєння та боєприпасів.

«Тепер щось вибухнуло недалеко від школи, яку окупанти захопили однією з перших. Найбільше налякався відомий поліцейський каратель, який мешкає неподалік і «прославився» жорсткістю до проукраїнських мешканців», — розповів Федоров.

Через деякий час мер Мелітополя повідомив, що внаслідок вибуху поранено «поліцейського» з Краснодара, який приїхав до Мелітополя з Росії, щоб працювати в окупаційній «поліції».