Кремлівський політолог-ультрапатріот Сергій Марков, який часто виходить в прямі ефіри, дійшов висновку, що цілі путінської «СВО» в Україні виконані з точністю до навпаки, та наголосив, що ця війна програна. То що, Путін готує ручку і папір для капітуляції?

Адже, навіть у лавах російських Z-патріотів через два роки війни почало наступати «прозріння». Бо навіть один із найактивніших пропагандистів Росії дійшов до такого висновку.

Першим підсумком війни, на думку Маркова, є поява у світі нової однієї з найпотужніших армій — ЗСУ. Крім цього, бійня призвела до масових жертв і знищила в Україні залишки проросійських настроїв. Сьогоднішня Україна монолітна у своїй ненависті до РФ і неприйнятті «русского мира».

«Українська державність витримала удар і процвітає. Проросійські настрої знищені. Населення консолідоване навколо влади. Глава країни Зеленський перетворився на світову політичну зірку першої величини. Країна отримала стільки зброї, скільки не могла собі уявити… Інфраструктура, насамперед енергетика, стабілізовані або мало постраждали», — поскаржився Z-політолог.

Відзначив він також найсильнішу консолідацію Заходу проти Росії. Марков також сумнівається у тому, що Кремлю вдасться заморозити цю війну.

«Захід… все ще сподівається завдати поразки Росії. І Захід готовий поки що продовжувати конфлікт майже нескінченно», — констатував ультрапатріот РФ.

В той час як Росія хоч і має ресурси, однак вони в руках армії РФ перетворюються просто у брухт. В свою чергу це дає перевагу українцям, які з меншими ресурсами дають гідну відсіч ворогові і з підтримкою Заходу таки доб’ють російську машину агресії.