Журналістка і телеведуча Яніна Соколова відповіла на звинувачення співачки Анастасії Приходько, яка заявила про намір вступити до лав партії "Батьківщина", що інтерв'ю з нею нібито було маніпулятивним і зроблене на замовлення президента України Петра Порошенка.

Соколова заявила, що за 15 років на телебаченні не робила замовних інтерв'ю.

"Якщо раптом хтось силуватиме мене викривати когось "на замовлення", я відразу звільнюся… Мені все одно, хто з політиків переді мною – президент, міністр чи майбутній член парламенту. Люди, які керують країною або мають на меті це робити, повинні бути компетентними, чесними і справедливими. Наше завдання – показати суспільству, який із цих принципів не працює. Або що не працюють усі три… Кожного тижня в "Рандеву" ми показуємо, хто є хто. Минулого тижня ми показали, хто є ви", – написала ведуча у Facebook.

Інтерв'ю з Приходько вийшло в ефірі "5 каналу" 10 листопада. Соколова запитувала у співачки про "Новий курс", запропонований лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко. В інтерв'ю Приходько, зокрема, заявила, що в Тимошенко немає бізнесу, а взяті урядом Тимошенко кредити МВФ було виплачено у 2012 році. Соколова відповіла їй, що це неправда. Потім співачка зняла мікрофон і пішла.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Після цього Приходько звинуватила Порошенка та його команду в "підлій грі" проти Тимошенко. На думку співачки, ведуча "бездоказово звинуватила Тимошенко в усіх проблемах в Україні" та маніпулювала інформацією.

"Я не була готовою до такого натиску на адресу Юлії Тимошенко. Запитання були побудовані так, щоб у першу чергу принизити людину, якої не було у студії, і маніпулювати інформацією. Відверто кажучи, я не чекала такого підходу і розгубилася", – підкреслила вона.

Приходько – заслужена артистка України. У 2007 році перемогла в російському телешоу "Фабрика зірок 7". У 2009 році представляла РФ на пісенному конкурсі "Євробачення", де посіла 11-те місце. Після початку російської агресії відмовилася гастролювати в Росії.