Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав не закривати храми під час епідемії коронавіруса, оскільки такі віруси народ переживає нібито щороку.

Про це повідомляє “Белта”.

“Я не вітаю тих, хто закрив людям дорогу до храму. Я не вітаю таку політику. Ви знаєте мою позицію: ми ці віруси переживаємо щороку. Як би не було в нашій історії, ніхто не зміг закрити, прикрити, заборонити це свято ( Великдень – Ред.). Я завжди приходив і буду приходити в храм. Як би не складалися обставини, це святе. Це принцип мого життя. Хочу, щоб і ви керувалися добрими і світлими принципами. і тоді Він (Бог – Ред.) , побачивши це, обов’язково допоможе “, – заявив президент Білорусі під час відвідин храму під Мінськом.

Він так само заявив, що люди приходять до храму, щоб попросити допомоги у Бога, однак не всі ведуть себе, як їм заповідано в Писанні: відійшли від принципів моралі і готові знехтувати всім заради грошей.

“Це ненормально. Так і думаю, що, напевно, Він нам справедливо стукнув по голові. Кому більше, кому менше – ви посудіть самі, подивіться на світ, як розвивається цей психоз і хвороба”, – заявив президент Білорусі.