Варшава розглядає можливість надання Києву військової допомоги і це питання обговорюється у польській Віслі президентами України та Польщі Володимиром Зеленським й Анджеєм Дудою. Про це в ефірі TVP.INFO заявив голова Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох.

Про це розмовляють обидва Президенти, – підкреслив Солох, відповідаючи на запитання, чи Польща має намір надати Україні військову підтримку у контексті військової агресії Росії.

За його словами, під час розмов Президентів “обговорюватимуться можливості підтримки України також і в матеріальному плані, а не лише у контексті політичної підтримки”.

Солох додав, що перед зустріччю із Зеленським Дуда обговорив питання надання допомоги Україні у колі представників польського уряду, зокрема керівництва Міноборони, МВС та МЗС Польщі. Як інформувалося, у Віслі на півдні Польщі у четвер-п’ятницю тривають переговори Президентів Зеленського і Дуди. Головна тема переговорів – безпекова ситуація в регіоні.

Президент України Володимир Зеленський і Польщі Анджей Дуда обговорили безпекові виклики, усунення перешкод у транспортній сфері та посилення енергетичної взаємодії.

Тривають продуктивні переговори з моїм другом Анджеєм Дудою. Обговорили безпекові виклики, усунення перешкод у транспортній сфері, посилення енергетичної взаємодії, – зазначив Зеленський.

За його словами, було також визначено подальший графік зустрічей.