Третій президент України Віктор Ющенко назвав кума президента Росії Віктора Медведчука "босяком", який накручував про нього Леоніда Кучму. Про це він розповів в інтерв'ю бізнесмену Андрію Оністрату.

Ющенко згадав про підсумкове засідання уряду, коли був прем'єром.

"Я попросив Леоніда Даниловича, щоб він прийшов. У великому залі – всі хрещенні і не хрещенні. Ми покінчили з бартером, вперше виконався бюджет, входимо у графік заробітної плати бюджетникам, уряд демократичний. Ми, молоді демократи, чекаємо: ось прийде президент, одного, другого по голові погладить, скаже "Хлопці, я давно чекав вас, які ви молодці. Ідіть далі, я біля вас".

Я виступив з доповіддю.

Іде виступати Леонід Данилович. Перші 4-5 речень ще такі, потім як почав критикувати уряд. Чую від Леоніда Данилович слова, які просто несправедливі. Тотальна критика: все погано. Сиджу у президії, мені соромно очі піднімати. У мене склалося враження, що він мене здав. Було таке відчуття, що ти залишився один. І насправді так і було.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Якщо взяти бюрократичну частину мого життя, то це було одне з відчуттів відчаю, яке зачепило мою команду", – розповів третій президент.

"Думаю, що це його (Кучму.) накрутили. Там тоді таке оточення було, напівбосяцьке – Медведчук там багато привносив", – сказав Ющенко.