Народний депутат поза фракцією і глава «Єдиного центру» Віктор Балога заявив, що його найбільша помилка полягає в тому, що він допоміг привести кума Президента РФ Віктора Медведчука в українську політику.

За словами політика, в той час, коли Президентом України був Віктор Ющенко, до нього зверталася лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко і просила призначити Віктора Медведчука послом в Росію. Він також зазначив, що нібито політик зміг би налагодити хорошу комунікацію для роботи з РФ.

Віктор Балога підтвердив, що дав на це згоду.

«Так, я привів його в політику. Мабуть, я зробив найбільшу помилку в житті, коли це дозволив », – заявив він.

Він додав, що тоді був молодим, але був на слуху і мав авторитет у громади в Закарпатті, а Медведчук тоді "однозначно справив (на нього – ред.) враження".

"До мене приїхав губернатор і каже: "Я хотів би тебе познайомити з Віктором Медведчуком. Він буде замість мене висуватися на посаду депутата". Щоб ви розуміли, я на той час не знав, які є партії, хто є спікером парламенту. Я був абсолютно аполітичний. От прийшла людина, батьки якої вчили мене в школі (батьки губернатора) і просить мене – підтримай", – розповів Балога.За словами нардепа, його підтримка полягала в агітації за Медведчука.

"Агітувати, тому що я маю підтримку, мене люди поважають, зі мною рахуються, до моєї думки прислухаються. Я пішов у поле. Я пам'ятаю, десь 90% набрали. Одностайна підтримка. Я з цим швидко розібрався", – сказав Балога.

Він додав, що і його самого люди висували у Верховну Раду у 98 році, але він не пішов, а пішов по Мукачівському округу Григорій Суркіс.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

За словами Балоги, від Суркіса і Медведчука за свою підтримку він не отримав ніякої компенсації, лише проблеми.

"Я отримав купу проблем і інтриг. Молодий хлопець, який нічим не переймався, і тут втягнули в політику – тільки одні проблеми почалися й інтриги", – підсумував нардеп.  

Окрім того, Балога додав, що чекає на обєднання Вакарчука, Гриценка і Садового.

Я чекаю, що таке об'єднання буде. Якщо вони цього не зрозуміють і шансом не скористаються для того, щоб розвивати країну якісно, мені здається, що я особисто та моя команда, на жаль, будемо обирати між тим, що є", – заявив він.