“Часткова” мобілізація, але повна могилізація в рф розпочалась 21 вересня, а вже 27-го російський “вояка” з Москви Пашков Алєксєй Владімірович опинився в українському полоні

Росіянин розповів, що вояки не мають ні води, ні їжі, а командування втекло.

Також, у полон до ЗСУ потрапив мобілізований мешканець Ростовської області.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Є перший факт здачі мобілізованого п’ять днів тому жителя регіону Ростова. Бійці 92 -ї бригади захопили переляканого, замерзлого «мобіка» в лісі поблизу Куп’янська. Він покинув свою військову частину і спробував повернутися до Російської Федерації, але загубився», – пише Геращенко.

На відео чоловік із міста Липецьк називає себе Пашковим Олексієм Володимировичем і каже: командири окупантів покинули їх і втекли, мобілізовані росіяни не мають ні їжі, ні води, і закликає не їхати в Україну.

«Не слухайте пропаганду у військкоматах. Тут дуже багато вбитих і поранених. Якщо не хочете тут помирати – не йдіть сюди», – закликає вояка.

Він наголошує, що прослужив аж три дні.

До слова, у Росії триває часткова мобілізація, яка має закрити найпроблемніші для Кремля ділянки фронту. Щоправда, мобілізовані вже повідомляють, що їх кидатимуть у бій без жодної підготовки.

Нагадаємо, Росія посилює поліцейські заходи, спрямовані на забезпечення оголошеної мобілізації. У Краснодарському та Ставропольському краях, Архангельській, Волгоградській, Воронежській та Ростовській областях звільнено наявні великі приміщення для розміщення мобілізованих (у тому числі спортивні об’єкти). Представники військових комісаріатів проводять «роз’яснювальну компанію» серед чоловіків щодо кадрової військової служби в ЗС РФ.