У понеділок, 29 жовтня в Підмосков'ї в результаті смертельного ДТП загинув відомий композитор Володимир Бородін, який є автором хітів багатьох російських і радянських зірок.

Музиканту було 52 роки. Разом з ним в машині знаходилися його син і невістка, які були доставлені в лікарню у важкому стані.

Причина аварії, що відбулася поки не називається. Цілком можливо, що водій просто не впорався з керуванням транспортним засобом через втому.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаВідзначимо, композитор Володимир Бородін добре відомий в російському шоу-бізнесі. Він є автором пісень Крістіни Орбакайте, Григорія Лепса, Тетяни Буланової і багатьох інших артистів. Йому належать такі хіти, як "Сто днів до наказу", "Пізній вечір в Сорренто" і ще кілька десятків композицій.

Поки родичі і друзі Бородіна не коментують обставини трагедії.

Як повідомляли раніше, в п'ятницю, 26 жовтня на 74-му році життя помер легендарний російський актор Микола Караченцов. Останні два дні життя актор перебував в дуже важкому стані і практично не приходив до тями.