Сьогодні стало відомо про схему за якою численні споруди на річці Дніпро у місті Києві та області перейшли у приватні руки місцевого адвоката та низки його власних компаній. Приватизувати 11 причалів та цілий острів Костянтину Бойку допоміг офіційний лист від поліції Києва.

У самій же поліції попросили чоловіка зберігати вищезгадані об’єкти, а вже згодом він таки оформив частину з них у приватну власність. У ході розслідування виявилося, що всебічна підтримка слідчих відбувалася не без відома ексглави київської поліції Андрія Крищенка, який тепер є заступником мера столиці Віталія Кличка.

Ці Дніпровські причали та дамби у Києві були побудовані ще за часів Радянського Союзу, але деякі з них використовують й донині.

Як відомо, у місті Києві та області є десятки гідротехнічних споруд, які зараз знаходяться не на балансі у влади. Тобто юридичного власника у них немає, але ними користуються місцеві мешканці. Тому деякі потрапляють у приватні руки за дивних обставин. Саме так й сталося цього разу.