Неймовірна радість! Тисяча людей: сльози на очах - країна завмерла в очікуванні. Переможемо! | Корупція Інфо

Неймовірна радість! Тисяча людей: сльози на очах – країна завмерла в очікуванні. Переможемо!

Останніх декілька тижнів стали знаковими у питанні обмінів військовополоненими. Україна дбає про кожного нашого захисника.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що держава робить усе можливе, аби наші захисники та захисниці повернулися додому. Вона також зазначила, що перемовини ведуться “тихо”, аби не нашкодити полоненим.

За інформацією Маляр, з початку повномасштабного вторгнення вже здійснено 28 обмінів та звільнено 978 осіб. Серед них 99 цивільних.

Також вона звернулася до родичів військовополонених, безвісти зниклих, Маляр закликає їх довіряти інформації лише державним уповноваженим інституціям, а саме – Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, який об’єднує в собі понад 10 державних установ та організацій.

Маляр наголосила, що оприлюднення у соціальних мережах персональних даних військовополонених та безвісти зниклих може зашкодити їх безпеці та ускладнити процес перемовин щодо обміну.

За словами заступниці міністра оборони, держава дбає про фізичний і психологічний стан визволених, їхнє відновлення та подальшу інтеграцію у суспільство.

“Звільнені з полону українські військовослужбовці проходять лікування та реабілітацію у державних медичних закладах під наглядом фахівців високого рівня й безкоштовно отримують повний спектр необхідних медичних послуг. Всі їхні потреби фінансуються державою у повному обсязі”, – зазначила Маляр.

Нагадаємо, що 26 жовтня вдалося повернути 10 наших захисників. Серед звільнених один офіцер та 9 рядових і сержантів. Окрім того, вдалося повернути тіло американського добровольця.
Статті по темі