Тема початку нового навчального року на тимчасово окупованих територіях Донбасу стала предметом словесної перепалки під час ток-шоу в студії одного з українських телеканалів.

Депутат від фракції “Слуги народу” Галина Янченко зазначила, що початок нинішнього навчального року є знаковим для першокласників, які пішли в школу на тимчасово непідконтрольних українській владі територіях. Діти, що народилися в 2013-14 роках.

“Це діти, які народилися і все життя живуть в обстрілі, в войнушках, в підвалах. Де немиті, де нечесані. На лінії розмежування”, – заявила депутат Янченко.

Визначення дітей як “немитих і нечесаних” зачепило ведучу програми, і вона кілька разів намагалася уточнити у Галини Янченко підстави для подібної заяви. Журналіст зазначила, що подібні вирази не наближають людей з тимчасово окупованих регіонів до бажання возз’єднатися.

Трохи пізніше нардеп Галина Янченко заявила, що її висловлювання було емоційним, і принесла вибачення за такі слова. Але в Мережі вже встигли розкритикувати нардепа.