Новим заступником генерального прокурора Ірини Венедіктової став Максим Якубовський, який є юристом кума президента РФ Віктора Медведчука.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Центру боротьби з корупцією Віталій Шабунін.

«Ми вітаємо Медведчука з призначенням його юриста заступником генпрокурорки Зеленського! Венедіктова призначила своїм заступником Максима Якубовського. З ким забитися на гроші, що Венедіктова віддасть йому російський напрямок?», — написав він.

Раніше повідомлялося, що генпрокурор звільнила свого радника Святослава Піскуна, який пробув на цій посаді менше місяця. Святослав Піскун став радником Ірини Венедиктової на громадських засадах 30 липня. Генеральна прокурорка пояснила призначення його багаторічним досвідом.

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова провела зустріч з міжнародними партнерами, під час якої обговорила стан реформи прокуратури. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

“В понеділок, 7 вересня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела координаційну зустріч з міжнародними партнерами, під час якої обговорили поточний стан реформи органів прокуратури”, – сказано у повідомленні.