У Верховній Раді озвучили несподівану позицію щодо участі в засіданнях Парламентської асамблеї Ради Європи

Про це заявила глава оновленої української делегації в ПАРЄ, народний депутат від фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько у себе в Facebook.

«Це наша єдина позиція, схвалена фракціями «Слуга народу», «Батьківщина», «Голос» і «Європейська Солідарність», – зазначила вона.

“По ситуації в ПАРЄ.Підтверджую:З огляду на ситуацію в ПАРЄ, Верховна Рада України вирішила не акредитовувати нову…”

У той же час деякі користувачі мережі вважають, що рішення українських дипломатів є помилковим.

«Ліза, краще б ти послухала Березу. Найгірше рішення на цей тиждень», «Дуже сильна і гідна рішення», «це дуже серйозна помилка», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, Україна утримається від відправки своєї делегації на найближчу сесію Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це повідомив в Facebook глава Комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко («Слуга народу»).

За словами Яременка, за цей тиждень у сфері зовнішніх відносин парламент створив двосторонні «групи дружби» з Естонією, Канадою, США, Японією, Литвою і створив постійні парламентські делегації в ПАРЄ, ОБСЄ, НАТО (робота продовжиться ГУАМ, ПАЧЕС, Євронест і тд) .

«Парламент провів спільне засідання комітетів з питань зовнішньої політики та інтеграції з ЄС, в ході якого були обговорені загальні рамки зовнішньої політики і отримані відповіді та роз’яснення про хід мирних переговорів; а також не вперше в парламенті одночасно з’явилися для відкритої дискусії віце-прем’єр, міністр закордонних справ і заступник керівника офісу президента », — повідомляє нардеп

Але головним і найскладнішим питанням сьогодні є Парламентська асамблея Ради Європи. Яременко повідомив, що Україна утримується від відрядження своєї делегації на найближчу сесію.