Глава Луганської ОВА заявив, що у Луганській області є напрямок, який росіяни не зможуть захопити. Також він запевнив, що ворог в області не просувається.

Сергій Гайдай розповів у ефірі телемарафону, що ситуація стабільно важка. Проте зауважив, що її повністю контролюють наші Сили оборони, повідомляє 24 Канал.

Яке селище Луганщини не може захопити ворог.

“На Білогорівському напрямку ворог застосовує, крім артилерії різних калібрів, танків і мінометів, різного озброєння, ще й авіацію. Намагається постійно атакувати позиції наших захисників. Така ж важка ситуація і на Кремінському, і на Сватівському напрямках, але успіхів ворог там не має, “– заявив Гайдай.

Тобто росіянам ніяк не вдається захопити Білогорівку. За словами глави ОВА, ніяких просувань там суттєвих чи ще чогось – немає. Це попри те, що Росія кинула туди величезну кількість і особового складу, і техніки.

“За підтримки танків і БМП, присутні постійні штурми, але героїчно все наші захисники відбивають”, – пояснив посадовець.

Ба більше, Сергій Гайдай розповів, що, на фронті відчувається величезна кількість російських військових.

Адже вони втрачають за добу десь до роти бійців, але від того кількість хвиль наступу не зменшується.

Росіяни постійно наступають хвилями одна за одною, щоб виснажити наших захисників, продавити та піти далі десь у бік або Харківської, або Донецької області.

“Але ще раз говорю – абсолютно міцно (ЗСУ) тримають позиції, не дивлячись на те, як би там важко не було, все повністю під контролем,”– переконаний Гайдай.

Окрім того, глава Луганської обласної військової адміністрації розповів, що зараз погода працює на нас. Адже багнюка не дає ворогу великою кількістю рухатись вперед.

Яка ситуація на Луганщині. Сергій Гайдай розповів, що у Луганській області ситуація на окупованих територіях стабільна.

Росіяни постійно шукають будь-яких місцевих чоловіків, щоб кинути їх на війну без нормальної підготовки.

Окрім того, у людей немає потрібних ліків. Туди привозять препарати несвоєчасно та виключно російські.

За словами глави ОВА, у людей далі є проблеми зі зв’язком.

Зокрема, вздовж лінії фронту його, як і інтернет, вимикають повністю. Також у людей проблеми з опаленням та водою.

Сергій Гайдай пояснив, що людей відправляють в післявоєнні часи, як було після Другої світової війни, коли все було розбите та розтрощене, не було критичної інфраструктури.

Після понад року повномасштабної війни цілі росіян залишаються незмінними. Ворог досі прагне повністю захопити нашу державу.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Разом з тим Росія прагне знищити нашу державу.

Попри плани захопити всю країну, зараз, як зауважила Маляр, ворог зосередив свої сили на Сході. Окупанти намагаються вийти на адміністративні межі Донецької та Луганської областей. Проте упродовж кількох місяців їм це не вдається.

“Станом на зараз основні зусилля ворог зосереджує на сході України та намагається виконати задачу виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Втім, вже декілька місяців поспіль їм це не вдається,”– зазначила Маляр.

За даними Генштабу ЗСУ росіяни зосереджують свої зусилля для наступу на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. Найгарячішими точками на лінії фронту залишаються Бахмут, Вугледар, райони Кремінної, Авдіївки та знищеної ворогом Мар’їнки.

Ворог постійно змінює встановлені дати для повного виходу на адміністративні межі Донецької та Луганської областей. Щоправда, ще у липні 2022 року у Москві відзвітували про нібито повний контроль над Луганською областю, тому зараз противник дає завдання щодо захоплення Донеччини. Цілями окупантів залишаються вихід на Слов’янськ та Краматорськ з подальшим виходом на адміністративні межі області.