Слідство у справах “смотрящего” Дениса Комарницького, народного депутата Миколи Тищенко і його свояка Германа Блінова заблоковано. Про це повідомив політичний експерт Віктор Таран на своєму Facebook.

“Пам’ятаєте, народні депутати й ЗМІ писали про обшуки, які проводить МВС у “смотрящєго” Комарницького, його подільника нардепа Тищенка та його свояка Блінова? Це сталося якраз після того, як питання щодо Комарницького поставили на брифінгу президенту Зеленському. Потім ще з’явилася інформація, що Комарницького попередили свої люди в Офісі генпрокурора (зокрема, кивали на в. о. прокурора Києва Стояновського) і тому обшуки він зустрів у всеозброєнні та з адвокатами”, – нагадав політолог.

Він зазначив, що, незважаючи на це, на той момент слідство продовжувалося.

“Судячи з інформації з інсайдерських джерел, це не завадило правоохоронцям продовжувати слідство у справах, в яких підозрюються Комарницький, Тищенко і Блінов.

А це, нагадаю, про ймовірне розкрадання бюджетних коштів на будівництві Подільського мостового переходу, ділянки Кільцевої дороги від вулиці Богатирської до вулиці Рокосовського та інші. І це зрозуміло. Адже, з одного боку є факти, які нібито свідчать про склад злочину. А по-друге, президент доручив розслідувати, що там не так зі “смотрящим” Комарницьким”, – наголосив експерт.

Проте, за його інформацією, зараз ситуація змінилася і слідство з незрозумілих причин не ведеться.

“Та ось біда — то чи чарівного пенделя від президента правоохоронцям, здається, вистачило ненадовго. Не знаю, у чому причина. Можливо, фігуранти знайшли підхід до відповідальних співробітників на вертикальному рівні. Але, як повідомляють мої джерела у правоохоронних органах, розслідування злочинів Комарницького-Тищенка-Блінова наразі заблоковано. Наразі, незважаючи на зібрані докази, — слідчі дії не ведуться. Друзі-журналісти! Наступної прес-конференції запитайте у Зеленського про Комарницького ще раз, будь ласка. Здається, по-іншому справа з мертвої точки не зрушиться. А так, дивись, зрештою “зробимо їх разом”, – резюмував Віктор Таран.

Пам’ятайте, народні депутати і ЗМІ писали про обшуки, які проводить МВС у “смотрящєго” Комарницького, нардепа Тищенко і…

Опубликовано Viktor Taran Вторник, 4 августа 2020 г.

До слова, нардеп Гео Лерос стверджує, що екс-голова фракції “Блок Леоніда Черновецького” в Київраді Денис Комарницький за допомогою народного депутата Миколи Тищенка створив ОЗУ в столиці.

Про це Лерос написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, факти корупції в КМДА розслідують у рамках кримінального провадження в СБУ, в тому числі за епізодом розмови Комарницького із заступником Кличка – Олександром Непопом.

Водночас, зазначає нардеп, КМДА вже тривалий час закрита для відвідування журналістами, задля уникнення незручних запитань щодо фактів корупції в будівельній сфері. “Безумовно довіри до СБУ немає, але злочини зафіксовані, прийде час за них відповідати”, – пише Лерос.