Наші Сили оборони не припинять атаки по мосту, а також по тимчасово окупованому Криму де перебувають російські окупанти. Схоже зовсім скоро українські бійці назавжди обріжуть росіянам дорогу до нашого Криму. Адже удари по Кримському мосту триватимуть регулярно.

Про це заявив очільник ГУР Кирило Буданов в інтерв’ю TheDrive.

«Питання не в тому, будемо ми атакувати чи не будемо. Ми це робимо регулярно, тому закінчимо. Це лише питання часу», – сказав він про атаки по мосту.

На запитання журналіста, що зробить Володимир Путін у відповідь, Буданов відповів так:

«А що зробить Путін? Він знову засмутиться. Що він може зробити?»

Зазначимо, Українські військові з середини серпня завдають ударів по військових об’єктах окупантів у Криму, що опосередковано підтверджує те, що контрнаступ зосереджено, в тому числі.

«Наша контрнаступальна операція почалася на початку літа і триває досі… І як ви правильно сказали, я не Головнокомандувач Генштабу. Але якщо говорити про Крим, ви ж не могли не помітити, що з середини серпня по Криму відбувається певна активізація, і це може опосередковано підказати вам відповідь на ваше запитання», — сказав Буданов.

Він зауважив, що останнім часом ЗСУ уражають установки ППО противника. Через це ворогові, по-перше, доводиться стягувати засоби з глибокого російського тилу.

«Другий момент полягає в тому, що ми робимо дірки в ППО росіян. Ці діри використовуються для інших цілей. Крім того, ми виснажуємо їхні запаси ракет ППО, оскільки вони не безмежні. А з політичної точки зору ми також демонструємо очевидну неспроможність російських систем ППО, що, відповідно, робить їх менш прибутковими на світових ринках озброєнь», — пояснив Буданов.

Прогнози Баданова спраді влажають, якщо так відбуватиметься і надалі, то перемогу над російською агресією отримає Україна і на всіх окупованих територіях майорітиме жовто-блакитний стяг.