Альона Бабак, яка обіймала посаду міністерки розвитку громад та територій України, вирішила скласти повноваження. Ймовірно її місце посяде голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Про це у прямому ефірі 24 каналу повідомила заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук. Вона розповіла, що Денис Шмигаль економіст за освітою. На посаді голови Івано-Франківської облдержадміністрації він перебуває з серпня 2019 року. Це була його перша політична посада.

Євгенія Кравчук додала, що причину, чому Альона Бабак йде з посади, вона не знає. Однак відомо, що міністерка йде за власним бажанням. Журналіст Роман Кравець у своєму телеграмі повідомив, що Бабак вже написала заяву про відставку та подала її в уряд. Про відставку чиновниці ймовірно мають оголосити завтра, 17 січня, на профільному комітеті у Верховній Раді.

Раніше в інтерв’ю 24 каналу Альона Бабак наголошувала, що її хочуть дискредитувати представники олігархів, які пов’язані зі сферою будівництва.

Думаю, що зацікавленими в тому, щоб дискредитувати мою діяльність, є представники олігархічних груп, які відносяться до сфери будівництва. Безумовно, я маю прізвища. Проте, зараз я б не називала їх. Розумію, хто стоїть за тими чи іншими групами. Чому я називаю їх олігархічними? Бо це люди, які мають гроші й мають або мали владу,
– заявляла Бабак.

Вона пояснила, що ці люди незадоволені політикою Мінрозвитку, яка змінилася в напрямку наведення порядку у сфері містобудування, планування територій та архітектурно-будівельного контролю.