Президент США Дональд Трамп різко відреагував на питання американського журналіста, який запитав про його телефонну розмову з президентом України. Про це в середу, 2 жовтня, повідомляє Reuters.

Трамп з гнівом накинувся на репортера, який запитав, що він хотів, щоб президент України Володимир Зеленський зробив, коли Трамп дізнався про ділові зв’язки з Україною Хантера Байдена, сина кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена.

“Все це – обман, і ви знаєте, хто грає в обман? Такі люди, як ви і інші “фейк ньюз , які є у нас в цій країні”, – на підвищених тонах відповів Трамп. Перед цим президент США просив журналіста не бути грубим і кілька разів ухилявся від відповіді.

Нагадаємо, резидент США Дональд Трамп заявив, що його липневий телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським стосувався корупції, і він не хотів би виділяти гроші корумпованій країні.

Про це він сказав під час спільної прес-конференції з президентом Фінляндії, повідомляє Reuters.

“Я не хотів би давати гроші країні, яка корумпована. Мені не подобається, коли моя країна залишається в дурнях”, – відповів Трамп на питання журналіста про цілі його дзвінка президенту України.