Російський олігархат почав просити про мир з Україною, а рубль в очікуванні катастрофи

Російські олігархи, які потрапили під санкції, почали просити про мир. Акції їхніх компаній, нагадаємо, уже обвалилися на десятки відсотків.
«Мир дуже важливий! Переговори треба розпочати якнайшвидше!» — написав Олег Дерипаска.

Однозначно проти війни висловився і Михайло Фрідман, чий «Альфа-банк» опинився під черговим пакетом санкцій.

«Я народився у західній Україні та прожив там до 17 років. Я глибоко прив’язаний до українців та росіян і сприймаю нинішній конфлікт як трагедію для тих та інших», — написав він.

А тим часом російський «Тинькофф Банк» вже почав продавати долари по 153 рублі. Це тільки початок, у понеділок буде ще веселіше.

Фрідман став першим великим російським бізнесменом, який публічно виступив проти війни в Росії проти України. До цього часу бізнесмен утримувався від політичних заяв. Михайло Фрідман – один із найбагатших росіян. Російський Forbes оцінює його статки в 15,5 млрд доларів. Крім того, Фрідмана вважають 11 у списку найбагатших жителів Британії.

Очевидно, що багато людей почали висловлювати своє обурення після дій Путіна на території України. Санкції, які загрожують Росії, повністю обеззброять країну та зламають її економіку. Про ще одні можливі обмеження повідомив Володимир Зеленський. Зокрема, він звернувся до платіжних систем Visa та Mastercard із закликом відключити Росію від послуг компаній.

Відповідне звернення опублікувала народна депутатка від фракції “Слуга народу”, член податкового комітету Вікторія Кінзбурзька. Російська Федерація розпочала брехливу та ганебну військову атаку на нашу країну. …Наша армія та громадяни захищають Україну – нашу країну – до останнього”, – пише президент.

“Однак ми потребуємо вашої допомоги: у 2022 році технології є найкращою відповіддю танкам, гранатометам та ракетам. Тому я екстрено закликаю вас заблокувати всі платіжні послуги Visa і Mastercard як усередині РФ, так і за її межами, на всіх без винятку випущених у Росії картках”, – закликав Зеленський.

Президент просить компанії не ігнорувати жахливі нелюдські трагедії, які відбуваються сьогодні в Україні, підтримати нашу країну з метою запобігання жорстоким вбивствам і задля збереження демократії та незалежності.