Величезні втрати окупантів свідчать, що загарбники не здатні прорвати лінію оборони ЗСУ.

Спроби російських окупантів просунутися вперед на Вугледарському напрямку, зокрема біля Павлівки, зазнали нищівної поразки.

Про це заявив військовий експерт Дмитро Снєгірьов в інтерв’ю “Радіо НВ”.

За його словами, після понесених втрат окупанти намагаються взяти в оперативне оточення підрозділи ЗСУ, які зосереджені в районі Вугледара.

“А те, що відбувається, ми вже побачили. По суті, численні втрати серед особового складу, причому елітних підрозділів збройних сил РФ”, – каже експерт.

На його думку, такі втрати свідчать, що окупаційні підрозділи з числа мобілізованих з ОРДЛО та Росії не здатні прорвати лінію оборони ЗСУ.

“І кидають, як штурмові загони, як я вже казав, підрозділи морської піхоти. Тобто це свідчить про дезорганізацію управління збройними силами РФ. Неможливість виконання навіть завдань на тактичному рівні, не кажучи вже про оперативно-стратегічний”, — підсумував Снєгірьов.

Нещодавно російські військові блогери опублікували лист військових РФ губернаторові Примор’я Олегу Кожем’яко, у якому стверджується, що російське військове керівництво “кинуло” 155-ту бригаду морської піхоти РФ в “незрозумілий наступ” під Павлівкою на Донеччині.

За їхніми даними, підрозділ зазнав втрат біля 300 убитими, пораненими і зниклими безвісти та втратив половину техніки, все протягом чотирьох днів.

Губернатор Олег Кожем’яко у відповідь передбачувано збрехав, що втрати “далеко не такі”.

Міноборони РФ назвало втрату 300 солдатів під Павлівкою “ефективним наступом”. Пропагандиста Сладкова, який розповів про цю історію, в РФ вже “охрестили” українським шпигуном, а інформацію про втрати “вкидом українських спецслужб”.

До слова, останній тиждень був продуктивним на Донбасі — ЗСУ завдавали ударів по складах боєприпасів ворога, запасам палива та місцям розташування “кадировців”. Це допомагає розривати ланцюжок логістики росіян, зазначив сьогодні, 9 листопада, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Останній тиждень був дуже продуктивний, на, як ми це називаємо на “бавовну”, бо було багато вибухів і на складах із боєкомплектом, і на складах із запасами палива. І в Лисичанську був гарний вибух якраз у місці розташування “кадировців”. Близько трьох десятків їх залишилося в Лисичанську назавжди. А в принципі, все це дуже сильно допомагає, тому що перериває хороший налагоджений логістичний ланцюжок, постачання боєкомплекту та палива”, — зазначив Гайдай.

За його словами, окупанти намагаються проводити наступ “із завидною періодичністю”.

“Скільки б Збройні сили України не знищували це нещастя, вони йдуть, йдуть, йдуть. Тобто відчувається, що в принципі встигли підвести резерви із цих свіжих мобілізованих. Самі солдати кажуть, що на полі бою вони, звичайно, нічого особливого не представляють. Вони гинуть, тому що їх відправляють як гарматне м’ясо і наступних відправляють відразу ж, буквально через годину, через півтори, не забираючи трупи, йдуть просто по тілах своїх вояків мертвих. Але їх дуже багато”, – додав голова ЛОВА.

Він розповів, що мобілізовані РФ підготовлені дуже слабко. Росіян одразу кидають на фронт, де їх перемелює артилерія. Тому окупанти здаються десятками на Луганщині, їх облік не ведеться, додав голова Луганської області.

“Їх просто з полігону відразу перекидають на фронт, де артилерія перемелює їхніх нових знайомих так званих товаришів просто на їхніх очах. І це, звісно, ​​і ламає психіку, і дуже впливає взагалі на моральний бойовий дух. Тому, власне, вони намагаються здаватися десятками. Їх там кидають, вони нікому не потрібні, і їх облік ніхто не веде. Проблема на Луганщині не тільки в тому, що їх там багато підвозять. Все-таки у них був такий таймаут, і вони встигли десь підготуватися, заміновано дуже багато території, що поки що ускладнює процес звільнення”, — зазначив Гайдай.