На початку 14-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі Рамштайн глава Пентагону Ллойд Остін зробив надважливу заяву. Він пообіцяв, що США разом із союзниками й партнерами докладуть усіх зусиль, щоби Україна отримала все необхідне для протистояння агресії РФ.

Ми продовжимо докладати всіх зусиль, щоб Україна отримала все необхідне для протистояння російській агресії, – сказав Остін.

Міністр оборони США Ллойд Остін запевнив у подальшій підтримці України а також висловився щодо про контрнаступ ЗСУ.

За його словами, український контрнаступ визначає ключовий момент у цій війні. ЗСУ взяли ініціативу та повертають контроль над своєю суверенною територією.

Водночс союзники і далі підтримуватимуть Україну стільки, скільки потрібно. Зокрема й у навчанні українських солдатів. Партнери сьогодні розглянуть надання Україні боєприпасів і ППО.

Остін нагадав про те, які постачання зброї Україні пообіцяли напередодні США, Франція, Австралія та інші країни. Йшлося про БМП Bradley, БТР Stryker, ПТРК Javelin та системи розмінування.

А нещодавно міністр оборони США Ллойд Остін повідомив, що провів розмову з міністром оборони України Олексієм Резніковим напередодні чергового засідання Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн”, яке відбудеться 18 липня в онлайн-форматі.

“Сьогодні я поговорив із своїм хорошим другом і українським колегою Олексієм Резніковим напередодні завтрашньої віртуальної зустрічі Контактної групи з оборони України, на якій ми продовжимо підтверджувати нашу тверду підтримку України”, – написав міністр у твіттері.