Ввечері 9 лютого, президент Володимир Зеленський, зібрав групу депутатів від партії “Слуга народу” на зустріч. Обговорили роботу у Верховній раді на новій сесії.

Про це РБК-Україна повідомили джерела у фракції “Слуга народу”.

За словами одного з них, на Банкову покликали депутатів, яких називають близькими до олігарха Ігоря Коломойського.

Розмова нібито мала стосуватися можливого голосування за призначення Юрія Вітренка на посаду віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики.

Однак один з учасників зустрічі після її завершення сказав виданню, що це прізвище прозвучало у розмові з президентом “мимохіть”.

“Розмова не була присвячена призначенню Вітренка. Його прізвище взагалі прозвучало один раз мимохіть”, – зазначив він.

“Нічого не сталося, планова звірка годинників перед новою сесією. Зараз всі групи так підуть, поки висмикнули тих, хто був у Києві, або міг приїхати… Просто працюємо, зосереджуємося”, – запевнив співрозмовник.

Нагадаємо, 3 лютого перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що в Раді, швидше за все, відбудеться третє голосування за призначення Юрія Вітренка на посаду віце-прем’єр-міністра і міністра енергетики.

Також нардеп Олександр Корнієнко порадив Вітренку шукати голоси в інших фракціях, оскільки тільки силами “СН” призначити його не вдасться.

“Вже зрозуміло, що силами лише “Слуги народу” неможливо призначити Вітренка. Тому йому потрібно зосередитися, ми вже про це говорили, на комунікації з іншими фракціями”, – заявив Корнієнко.