Тимчасова виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова заявила, що підписала накази про призначення її заступників.

Про це вона сказала у відеозверненні, оприлюдненому ДБР 20 січня.

“Як тільки ми почали чітко виконувати вимоги закону, формувати підрозділ про розслідування справ Майдану з неупереджених слідчих, кожному з яких я подивилась у вічі, активізували хід розслідування важливих справ, почалась хвиля бруду. Спочатку щодо самих слідчих в справі Майдану, потім щодо призначеного керівника підрозділу зараз така ж сама ситуація відбувається і з заступниками директора.Кожен хоче поставити свого і ставки зросли. Повідомляю: комісія з відбору заступників закінчила свою роботу, кандидати пройшли спецперевірку, накази на призначення заступників підписано”, – заявила Венедіктова.

Щодо маніпуляцій “заступник голови ДБР, адвокат Януковича буде розслідувати справи Майдану” Венедіктова зазначила, що підрозділ у справах Майдану підпорядкований виключно директору ДБР. Вона наполягає, що було вжито всіх передбачених законом заходів, спрямованих на недопущення конфлікту інтересів.

“Вбачаю прямий зв’язок між активізацією розслідування резонансних справ проти зловживань високо посадовців та інформаційною атакою, яка активно спрямована на дискредитацію кадрових призначень керівництва ДБР, що пройшли конкурс за участі міжнародних спостерігачів і відповідно до законодавства України”, – підсумувала в.о. глави ДБР.