Окупанти ризикують, намагаючись використовувати мости для перевезення. Збройні сили України тримають вогневий контроль на півдні країни, тому російські окупанти стикнулися з проблемами із переміщенням важкої техніки та підтягуванням своїх резервів.

Про це в ефірі телемарафону повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. Вона підкреслила, що український вогневий контроль над транспортними логістичними артеріями досить потужний і невідворотній. 

“Оскільки навіть намагаючись використовувати мости для перевезення легкою автотехнікою своїх безцінних життів, вони все ж таки ризикують, оскільки розуміють, що наше ушкодження достатньо красномовне. Не витримають ці логістичні маршрути переміщення важкої техніки і підтягування резервів. Підтягування допомоги військової такої вже не буде”, – сказала Гуменюк.

Зазначимо, що Російська армія вже втратила пʼяту частина своїх підрозділів, що залучені до бойових дій в Україні.

«Ми відзначаємо, що противник несе значні втрати, передусім у живій силі – пʼята частина підрозділів ЗС РФ, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена», – написав Залужний.

Нещодавно Залужний провів телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Військові звірили оцінки втрат окупантів у війні в Україні.