В Україні є величезна кількість агентів російського впливу, які все роблять для того, щоб країна розвалилася.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Нардеп вважає, що те, що відбулося в Азовському морі, є прямою загрозою нашої національної безпеки. За його словами, той, хто стоїть за цим сценарієм буде відповідати не тільки перед українським законодавством, а перед світовими інституціями.

«Я не можу нічого сказати, бо я не володію ситуацією до кінця, але я точно знаю, що в Україні є величезна кількість агентів російського впливу, які все роблять для того, щоб тут всередині все розвалилося. Їм потрібен хаос», – зазначив Парасюк.

Також пан Парасюк зауважив, що наша основна опозиційна сила насправді не є такою, тому що вони голосували за ті речі, які пропонував Петро Порошенко. Це можна побачити, якщо переглянути їхнє голосування за останні чотири роки.

«Як можна слухати, що вони незалежні, якщо ці люди протягом всього скликання Ради завжди підігрували владі і Петру Олексійовичу – це їхня спільна гра. Опозиції потрібно мати на чому піаритись і вони мають такий майданчик. А Порошенку треба розказувати про «русский мир», якому він протидіє», – пояснив народний обранець.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За його словами, такими діями вони хочу заплутати людей в тих рішеннях, які люди вже прийняли щодо різних сил в парламенті, до президента і до того всього, що зараз відбувається. Вони хочуть просто змінити вектор.

«Вони розуміють, що якимись конкретними цілями ніхто нічого змінити не може, їм треба просто все заплутали. Вони і починають заплутувати. Петро Олексійович з одної сторони, який нібито бореться з Росією, а ніби не бореться. А опозиціонери розказують про російськомовне населення, але яке насправді ніхто не обмежує», – прокоментував гість програми. 

Окрім того, Парасюк зазначив, що з 2014 року глобально нічого не змінилося у ставленні Росії до України. Бо Росія як була агресором і країною, яка напала на Україну, так і залишилась.

«Я вважаю, що ніхто не сідатиме за стіл переговорів з Путіним. Тому що весь цивілізований світ давно зрозумів, що немає з ким говорити. Бо політична еліта, яка є в Росії не розмовляє», – сказав Парасюк.