Президент України Володимир Зеленський не повинен дозволяти своїм підлеглим говорити за себе, при чому висловлюючи різну позицію, і зобов'язаний стежити за кожним своїм словом. Про це заявив перший глава України Леонід Кравчук в ефірі спеціального ток-шоу "Епіцентр української політики. 

"Я зараз спостерігаю дуже знижене і примітивне ставлення до слова як такого. І не тільки до самого слова, а й до його автора. У мене в Адміністрації був такий порядок: я зібрав своїх людей і сказав: " Ваша роль і слова – тільки в приміщенні адміністрації, за її межами з народом спілкуюся тільки я або мій прес-секретар ", – поділився Кравчук.

Екс-президент підкреслив, що не можна дозволять своїм підлеглим говорити позицію нібито від своєї особи

"Це просто непорозуміння, що зараз глава АПУ говорить від себе, радники від себе. І це не тільки зараз, при Порошенко було абсолютно також, і при Кучмі. Я хочу підкреслити, що слово президента настільки важливе і відповідальне, що він за кожним акцентом і пропозицією повинен стежити ", – пояснив він.

Окрім того, Кравчук зазначив: Я не просто підтримую прямі переговори України з РФ, але і багато разів, в тому числі в Россмо, підкреслював, що було б добре вступити в прямий діалог з російськими керівниками. Але я не знаю, чи пішов хоч найменший сигнал з Кремля, що РФ готова до прямих переговорів ", – підкреслив Кравчук.

Екс-президент підкреслив, що в Росії не подають жодних сигналів готовності розпочати прямі переговори з Україною.

"Президент Путін і Кремль досі навіть не привітали Зеленського з обранням на цей високий пост. Вони кажуть, що вони чекають сигналів від України, в зміні політики в дружню сторону. Таким чином, Кремль не подав жодного сигналу, що готовий до розмови з Зеленським. що б ми не говорили, але якщо ми будемо лише робити зауваження Зеленському, що він недостатньо активний, а РФ нібито нас там чекає з розпростертими обіймами, то ми нічого не дочекаємося ", – пояснив він.
 
Також, Експрезидент України Леонід Кравчук,  розповів про катастрофу на ЧАЕС та достовірність американського серіалу "Чорнобиль" від телеканалу HBO.

"Все будувалось на брехні. Головне було не те, що нам робити і не робити, а як подивляться на те, що ми робимо, особливо на заході. Людина не існувала, існувала партія", – почав політик.

Крім того, Кравчук наголосив, що на будівництві АЕС саме в Україні наполіг Київський Обком партїї.

"Єдиною людиною, яка протестувала проти будівництва електространції над Києвом, на Дніпрі був президент академії наук Борис Патон. Всі інші погодились", – сказав Крачук.

За словами Кравчука, вже на наступний день після трагедії він прибув у Прип'ять. 

"Ми мали одне завдання: не спричинити паніки. Ми не знали, що це радіація, нам говори, що це пожежа. Але неофіційна інформація ходила, що це вибух, і люди в Прип'ять не повернуться. Були підготовлені поїзди щоб евакуювати людей з Києва", – заявив Кравчук.