Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова з’їхала з державної дачі в Пущі-Водиці.

 

Про це Українським Новинам повідомили в Офісі генпрокурора. При цьому, там не уточнили, куди Венедіктова переїхала і як давно вона вже не живе в Пущі-Водиці.

“Так, вона переїхала, як і обіцяла”, – сказали у відомстві.

Нагадаємо, про те, що генпрокурор живе в комплексі відпочинку Пуща-Водиця Державного управління справами, повідомив раніше народний депутат Гео Лерос. 

У Пуща-Водиці відмовилися назвати вартість наданої в користування Венедіктовій державної резиденції, проте запевнили, що оплата за проживання відповідає фактичному використанні площі.

Відзначимо, що раніше в розслідуванні програми Bihus.Info говорилося про те, що Венедіктова може переїхати з державної дачі в Пуща-Водиці в комплекс в Конча-Заспі, який знаходиться біля резиденції президента Володимира Зеленського. За даними власних джерел журналістів, мова йде про будинок №79 та огородженому парканом земельній ділянці в кілька соток. Журналісти порахували, що оренда цього будинку сім’ї генпрокурора буде коштувати 303 тисячі гривень на рік, або трохи більше 25 тисяч гривень на місяць.

Як ми повідомляли раніше генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента України в Пуща-Водиці з міркувань безпеки.

“Багато що відбулося за останній час, про що я розповісти не можу – від кинутих дроном политих кров’ю мертвих птахів на балкон мого будинку до куди більш неприємних і по-справжньому небезпечних обставин, суть яких я зараз розкривати не має наміру”, – повідомила вона.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні призначені місцеві вибори. Українці вибиратимуть своїх представників до обласних, районних, міських, селищних та сільських рад.