Напруга всередині російської армії невпинно зростає. Здається, зовсім скоро ми можемо побачити повстання окупантів проти керівництва.

Річ у тім, що, як пише один з телеграм каналів, останнім часом російські військові з загону «Шторм Z» почали висловлювати своє невдоволення владою, у тому числі Путіним, просячи президента РФ розібратися з тим, що з ними сталося в Росії.

У релізі ресурсу говорилося: «Дощові черв’яки, вони ж зеки-недобитки просять президента розібратися, чому чинуші в кабінетах «хамськи» штовхають «спецконтингент».

Зокрема, зняті на відео колишні в’язні стверджували, що держава їх «кинула» і що вони нібито не мають права на будь-які пільги, гроші чи військові пенсії.

Один ув’язнений на відео сказав: “На нас чиновники дивляться, як на хробаків дощових. Вони стверджують, що жодні ми не військові. Нам ні пенсії, ні виплати, за їхніми словами, не належать”.

Це показує, що заява Путіна про те, що ці злочинці матимуть право на певні пільги та винагороди після повернення живими з українського фронту, є блефом.

Також нагадаємо, що російські офіцери дали Андрію Білоусову прізвисько «бухгалтер», розповів в ефірі одного з українських телеканалів політтехнолог Ростислав Мурзагулов. За його прогнозами, незабаром ці ж російські офіцери розпочнуть бунт проти нового голови Міноборони РФ.

Як розповів експерт Мурзагулов, російські офіцери спочатку вдаватимуть, нібито прислуховуються до нового міністра оборони. Але, за його прогнозами далі вони будуть скаржитися Путіну і навіть можуть підняти бунт. Експерт переконаний в тому, що після цього генерали почнуть розповідати президенту РФ, що Білоусов усе розвалив.