Партизанський рух у тимчасово окупованому Маріуполі продовжується, не зважаючи ні на що

І це власне підтверджують вибухи, які відбулися у сталевому місті напередодні. До того ж, ускладнює роботу над знищенням окупантів і те, що Маріуполь є глибоким тилом ворога.

Про це в одному з інтерв’ю повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Втім незважаючи на те, що Маріуполь розташований далеко від лінії фронту вже є певні результати. Так, відбуваються акції, яким окупанти не можуть протидіяти й це призводить до того, що спротив дедалі зростає.

Треба грати на страхах окупантів. Вони дуже бояться українських військових, – підкреслив Андрющенко.

Так, партизани поширюють чутки нібито азовці досі переховуються у місті. А також знають, де розташовані російські міни, які можуть легко здетонувати. Тож часто на такі місця “запрошують” російські патрулі, однак ті не завжди повертаються.

Зазначається, за словами радника мера Маріуполя, що така схема спрацьовувала вже двічі. Втім, окупанти пишуть нібито це розмінування, однак вказують зовсім інше розташування.

Все ще попереду, все ще буде. Спротив зростає та наближує деокупацію міста як може, попри те, як важко це вдається та якими жертвами, – зауважив Андрющенко.

Водночас він розповів і те, що серед партизанського руху також є втрати. Так, у Маріуполі загарбники заарештували кілька учасників руху опору, однак люди попри все продовжують боротися.