Народна депутатка від фракції “Голос” Олександра Устінова звинуватила голову партії Кіру Рудик в роботі на олігарха Рината Ахметова, та зазначила що партію “Голос”, яку очолює нардепка Кіра Рудик, можна назвати на честь бізнесмена Ріната Ахметова.

Вчора вийшла стаття Kira Rudik про придушення свободи слова в Україні на американському Atlantic Council.

В ньому вона стверджує, що Наталю Влащенко, яка працює на телеканалі Ахметова за критику влади назвали проросійською. Телеканалі, Ахметова, де Рудик і Железняк вже давно стали ТОП-спікерами.

Сьогодні вдогонку під Верховною Радою зібрали мітинг пенсіонерів про наступ на свободу слова в Україні, з плакатами англійською мовою, надписи на яких вони самі не розуміють (дивіться відео).

Я не вірю в такі співпадіння, але схоже партію «ГОЛОС» вже спокійно можна перейменувати в партію «Голос Ахметова», – написала Устінова на своїй сторінці у фейсбук.

Зауважимо, Рудик опублікувала свою думку в блозі на сайті Atlantic Council 8 грудня.

Головною тезою її статті є те, що президент Володимир Зеленський обмежує свободу слова в Україні.

Вона перелічує зокрема суперечку президента із журналістами Юрієм Бутусовим та Михайлом Ткачем на пресконференції 26 листопада. Серед прикладів придушення голосу опозиції вона називає тиск на Яніну Соколову через “Ваґнерґейт” та звіт про наявність проросійських наративів у ток-шоу Наталі Влащенко на телеканалі “Україна 24”.