Перший президент України Леонід Кравчук, припускає що говорити про відновлення двосторонніх відносин України та Росії можна. Однак, перед цим має бути завершена війна та агресор має повернути українські території. Таким чином політик прокоментував запрошення в Москву президента Володимира Зеленського.

Такою думкою політик поділився в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Разом із тим, голова української делегації у ТКГ заявив, що український президент за два роки відвідав Донбас 22 рази, в той час як Путін – жодного.

Мова про двосторонні відносини може бути тільки тоді, коли закінчиться війна на Донбасі. Українська позиція має бути такою, поки Росія–агресор активно руйнує відносини,

“Він бачить руйнування і бачить, що там відбувається. Путін не знає і не бачить. Ось він говорить: я приїду, ми зустрінемося в будь-якій точці Донбасу і він побачив би наслідки його політики”, – сказав Кравчук.

Однак, продовжив політик, Путін каже, що, мовляв, Росія не обговорює це питання та треба звертатись до бойовиків.

Нагадаємо, що Зеленський запропонував Путіну зустрітися на Донбасі зустрітися на Донбасі. За словами українського лідера, це варто зробити “у будь-якій точці, де йде війна”.

Однак Путін зустріч на Донбасі відкинув та заявив, що готовий прийняти Зеленського в Москві. Про Донбас та Крим президент Росії говорити не хоче.

Зауважимо, Україна запропонувала прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу стати посередником на переговорах з Росією.

Заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що до нормандського формату слід долучити бойовиків. Проте в Офісі Президента наголосили, що така ініціатива позбавить сенсу наявні формати перемовин.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.