Володимир Путін активно готується до можливого нового удару по Україні. Про це інформує волонтерська спільнота InformNapalm.

Як відомо, у мережі з’явилося відео, на якому можна побачити велику колону танків та бронетранспортерів російської армії, які рухалася вздовж траси всього за 30 км від державного кордону з Україною.

Зокрема, розвідникам з InformNapalm вдалося ідентифікувати деякі модифікації військової окупаційної  техніки: модифіковані танки Т-72Б3 та Т-72Б3М, бойові машини БМП-3, 152-міліметрові самохідні гаубиці 2С3 «Акація» та машини керування вогнем артилерії.

За словами аналітиків, це може бути “поганим сигналом підготовки до наступальної операції російських військ”. Насамперед, це може бути пов’язано із тим, що Україна та Російська Федерація не домовились щодо скандальної “формулу Штайнмаєра” на переговорах у Мінську.

«Ця формула фактично задовольняє прагнення Москви щодо закріплення особливого статусу Донбасу і створення буферної зони, що має капітуляційні ознаки для України», — нагадують волонтери-розвідники.

У InformNapalm також зазначають, що у той момент, коли Україна відводить свої війська від лінії зіткнення, Володимир Путін демонстративно стягує свої  бронетанкові групи до кордону, намагаючись, таким чином, тиснути на керівництво нашої країни перед майбутніми переговорами.

«Демонстративне переміщення російських бронетанкових батальйонних тактичних груп до кордону може мати ознаки психологічного тиску на керівництво України для досягнення домовленостей за «формулою Штайнмаєра», – підсумували волонтери.

Нагадаємо, раніше зовсім близько біля кордону України і РФ, неподалік від лінії Донецької області була помічена російська техніка – колона з важкої бронетехніки, в тому числі з артилерією і танками розташувалася в селі Родіоновка Ростовської області.

Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан «Штірліц» в Facebook. Значний масив з одиниць військової техніки зафіксували всього 15 км від кордону з Україною напередодні, 19 вересня, автор поста також опублікував відповідне відео в мережі:

«Колона важкої російської бронетехніки в 15 км від кордону з Україною. Військові навчання, показ сили, ротація або (РФ) стягує війська до кордону? Останні дні в відкритих джерелах з’являються все частіше такі відео з різних напрямків прикордонних районів».