Міністр оборони РФ Шойгу збрехав Володимиру Путіну про успіхи на Лівобережжі Дніпра, де російські війська розбиваються вщент. Президент РФ розуміє, що його шанси похизуватись хоч якимись здобутками до виборів тануть на очах, тому міністр оборони РФ панікує — за такий проступок його можуть ліквідувати в будь-який момент.

Тим часом російські війська збільшують напруженість навколо подій у Кринках Херсонської області, що пов’язане з майбутніми президентськими виборами в Російській Федерації.

Про це повідомила Наталія Гуменюк, керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь», під час телемарафону.

За її словами, насичення ситуації навколо Кринках наразі дуже вигідне саме противнику.

 «У них був фальстарт із бравурною заявою, що все вже переможено і що всі обов’язкові здобутки до квазовиборів уже виконано. Насправді перемоги не відбулося, і їм нічим порадувати царя», — зазначила Гуменюк.

 

Вона також зауважила, що важливо довіряти офіційним джерелам інформації.

 «За минулу добу вони спромоглися тільки на 2 штурми, це говорить про те, що в них є складнощі морально-психологічного характеру, щоб мотивувати людей іти в ці м’ясні штурми. Вони продовжують діяти без застосування бронетехніки, і це нервує особовий склад тих штурмових груп», — сказала Гуменюк.

Нагадаємо, що 21 лютого міністр оборони РФ Сергій Шойгу під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним повідомив про якби захоплення Кринок у Херсонській області та проведення операції з очищення населеного пункту від українських військових.