Псевдоголова Криму Сергій Аксьонов, коментуючи НП на авіабазі Саки, озвучив брехливу інформацію.

Про це пише радник глави МВС України Антон Геращенко у своєму Telegram.

Він назвав слова гауляйтера про одного загиблого та 5 поранених нахабною брехнею.

За даними розвідки, на концерт до Кобзону вирушили не менше 60 окупантів, і близько сотні пілотів і техніків з військової бази зазнали поранень різної тяжкості. Повірити в слова росіян, нібито їхні винищувачі вціліли дуже складно.

“Шансів на те, що залишився цілим хоч один літак, виготовлений з ніжного, тонкого магній-алюмінієвого сплаву, немає”, – пише радник МВС.

Тelegram-канали публікували відео з місця подій. Кадри було знято за 300 метрів від диспетчерської вежі управління польотами. Геращенко акцентує на тому, що масштаб збитків російської військової могутності від “головотяпства” (версія роспропаганди) на військовому аеродромі в Криму перевершив навіть знищення флагмана “Москва”.

Окрім цього, окупанти, які працювали на військовому аеродромі в Новофедорівці, вірогідно, загинули у вогні.

Від людей немає навіть останків. Радник глави МВС України вважає, що влада РФ навмисно приховує реальний розмір руйнувань і кількість жертв внаслідок удару по військовому летовищу в Криму.

А якщо немає тіл, можна не вважати їх жертвами. Повторюється історія з крейсером “Москва” та “зниклими безвісти” моряками. Реальні втрати РФ у Криму йдуть на десятки. За даними розвідки, не менше 60 “двохсот” і 100 “трьохсот” пілотів, техніків і обслуговуючого персоналу військового аеродрому.