“ЄС” вдалося переконати уряд частково відновити Фонд регіонального розвитку та субвенції на гуманітарну сферу

Секвестр бюджету – це феєричний результат урядування “нових облич”, які виявилися некомпетентними. Про це з трибуни Верховної Ради заявив п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко.

Отримавши від нашої команди економіку із майже 5% зростанням, за лічені місяці вони спустили цю спадщину за вітром. Китайці ще не здогадувалися про існування коронавірусу, а в Україні вже обвалилася промисловість, покотився ВВП. Бюджет недоотримав десятки мільярдів гривень. І гігантську діру латають не за рахунок силовиків, яким навіть додають грошей. А руйнують “Нову українську школу”, систему профтехосвіти, душать культуру, вилучають фінансову підтримку в громад, позбавляючи їх ресурсу для боротьби з пандемією, скасовують децентралізацію, як одну з найуспішніших реформ нашої команди”, – наголосив Порошенко.

“Отримавши від нашої команди економіку із майже 5% зростанням, за лічені місяці вони спустили цю спадщину за вітром. Китайці ще не здогадувалися про існування коронавірусу, а в Україні вже обвалилася промисловість, покотився ВВП. Бюджет недоотримав десятки мільярдів гривень. І гігантську діру латають не за рахунок силовиків, яким навіть додають грошей. А руйнують “Нову українську школу”, систему профтехосвіти, душать культуру, вилучають фінансову підтримку в громад, позбавляючи їх ресурсу для боротьби з пандемією, скасовують децентралізацію, як одну з найуспішніших реформ нашої команди”, – наголосив Порошенко.

Вже цього тижня влада має обирати між Україною і Коломойським. Провести ще одне засідання, яке мало передувати розгляду бюджету. Врятувати країну від дефолту. Не можете самі – не гребуйте інтелектуальною допомогою від опозиції. Робіть щось, щоб 21 травня ваша річниця не скидалася на роковини”, – резюмував лідер “ЄС”.

Українці обурені:

“Сам країну довів, ледь виживали, а тепер ще поради роздає”, “Ніяк не заспокоїться”, “Кричить, як не в собі”.