Ірина Геращенко висловила неочікувану претензію до Володимира Зеленського.

Ми відчайдушно боролися за безвіз. Уряд Зеленського ввів безвиізд. Рік тому, на інавгурації Зеленський пообіцяв повернути українців з – за кордону, й багато заробітчан і їх родин голосували за Зе і його команду. Цікаво, чи уявляли вони тоді , яким буде повернення. Й коронавірус тут ні до чого. Уряд Зеленського вже заявив, що країні потрібна кваліфікована робоча сила, й замість мотивувати підвищенням зарплат- краще заборонити виїзд. Уряд Зеленського будує репресивну державу подвійних стандартів, яка будується на репресіях і заборонах.

Українці відреагували на таку заяву вкрай негативно:

“Не чув, щоб хтось безвіз відміняв, вона хоче, щоб всі виїхали?”, “Українцям в Україні більше нема місця?”, “Порошенківській прислужниці знову дали команду “фас”?”

Однак, як показують дії президента, пані Ірина хибно ілюструє ситуацію. Раніше Зеленський доручив уряду додатково створити мільйони робочих місць

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів України додатково створити мільйон робочих місць задля того, щоб українці менше виїжджали за кордон у пошуку роботи. Про це глава держави повідомив у відеозверненні до громадян.

Зокрема, Зеленський наголосив, що в Україну повернулися багато заробітчан, однак після завершення карантину ці люди знову можуть виїхати за кордон.

“Окремо хочу звернути увагу уряду на таке: зараз в Україну повернулися дуже багато громадян з-за кордону. Це добра новина, нехай і обставини такого повернення – не найприємніші. Але рано чи пізно коронавірус обов’язково пройде і карантин закінчиться”, – зазначив президент.

Його метою є забезпечити українців гідною роботою в Україні. однак за бажання кожен може після відкриття кордонів виїжджати, куди захоче.